REINFORCED PLASTICS COMPOSITES, GDP KORAL s.r.o.

Alternative to traditional materials

Skip to content

Mluvíte česky? Do you speak English? Beszél magyarul? Sprechen Sie Deutsch? Ru? Fr?

Menu

Contact

If you have some question, request or suggestion, you will contact us by e-mail, phone or on-line contact form.
If we can, we will readily answer.

Phone:
+420 549 410 189

Fax:
+420 549 410 086

E-mail:
marketing@gdpkoral.com

Quick overview

GDP KORAL s.r.o.

It´s a partnership of French company GDP SA, which are engaged in pultruded profiles and load-carrying constructions, and Czech company KORAL s. r. o., supplier of full range of materials and things for lamination. We are section of company GDP Group, which proposes, produces and supplies solutions on the basis of plastics composites by production plants in France, Spain and Czech Republic.

 More...

Technology of manufacturing

Plastics composites are produced by many various technologies. Company GDP KORAL is specialized in highvolume continual technologies, mainly pultrusion and pressing.

 More...

What are composite materials?

Composites are defined as materials, which are consisted of two or more components variant physical and chemical properties.

 More...

ISO 9001, ISO 14001

Schodiště

Vyvinuli jsme schodiště s následujícím typem schodnice:

SchodištěTato schodiště se hodí především do průmyslových provozů, k čistírnám odpadních vod atd. Typická schodiště sestávají ze dvou schodnic z U profilů a stupňů, které tvoří desky, pultrudované nebo lité rošty. Zábradlí schodiště se konstruuje jako standardní GDP KORAL zábradlí upevněné na boky schodnic pomocí šroubů. Schodnice se na obou koncích zaříznou na tvar vhodný pro uložení. Schodišťové stupně jsou ke schodnicím připevněny pomocí úhelníků, které se namontují šrouby M8 na vnitřní část schodnic.

Stupně jsou s úhelníky spojeny rovněž šrouby M8. Schody jsou obvykle spojeny s podkladem pomocí šroubů. Jestliže stupně tvoří jediné spojení mezi schodnicemi, je v některých případech nezbytné použít i jiné způsoby spojení, např. závitové tyče. Zábradlí sestává ze sloupků ve tvaru čtvercové trubky, které se upevní na boky schodnic. Vzdálenost mezi sloupky se upraví tak, aby sloupky byly upevněny na konci stupňů.

Sloupky se připevní dvěma šrouby M 8, které zároveň upevňují úhelníkové profily tvořící podpory pro stupně. Madlo se nasadí na sloupky a upevní se čtyřmi nýty s trny.Kruhová trubka se používá jako střední zábradelní výplň a je upevněna do každého sloupku. Prochází otvory o Ć 41 mm, které se vyvrtají skrze sloupky rovnoběžně se schodnicí. Tato výplň se zajistí v každém sloupku pomocí dvou nýtů. Zábradelní zarážka se upevní přibližně 10 mm nad schodnicí do každého sloupku pomocí dvou nýtů.

Výhodami jsou: